Superpergole.pl - 30 lat doświadczenia w branży osłon okiennych.

Pergole tarasowe opinie warszawa

Autoryzowany partner marki Selt

Pergole tarasowe koszt warszawa

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najnowsze rozwiązania architektury ogrodowej służącej do zadaszenia tarasu. Solidne konstrukcje aluminiowe, wysokiej klasy tkaniny i silniki renomowanej marki Somfy zapewniają budowanym pergolom stabilność, funkcjonalność i niezawodność. Osłony boczne, rolety screen, żaluzje fasadowe, systemy szklane pełnią role zarówno praktyczne jak i estetyczne.

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami: Selt, Dragon, Lewens, Somfy, Serge Ferrari i Dicson. Na specjalną uwagę zasługują pergole żaluzjowe SELT i pergole PRO - DRAGON. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę od wyceny wstępnej, poprzez pomiary znatury, projekt i realizację oraz serwis gwarancyjny. Realizujemy zlecenia z terenu całego kraju i z za granicy.

Zapraszamy projektantów i architektów wnętrz i ogrodów do współpracy.

      Do udanego życia człowiekowi potrzebne są ogrody i książki .....

Zaplanuj swoje miejsce w ogrodzie, gdzie spokojnie wypoczniesz z bliskimi lub samotnie z książką w dłoni i ulubionym zwierzakiem u stóp.

Zamów u nas pergolę, która ochroni Cię przed słońcem, wiatrem i deszczem .

      Ciesz się życiem .....

Pergole zwijane

Pergole żaluzjowe

Osłony boczne

Markizy / Werandy

Sterowanie Somfy

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami: Selt, Dragon, Lewens, Somfy, Serge Ferrari i Dicson.

Pergole żaluzjowe opinie
Pergole warszawa opinie
Pergole tarasowe
Pergole zadaszenie

CZYM JEST PERGOLA TARASOWA?

     Pergola jest konstrukcją ogrodową, stanowiąca samodzielną budowlę lub będąca elementem architektonicznym budynku. Jej podstawowym elementem konstrukcyjnym są dwa rzędy podpór oraz ułożone na nich zadaszanie. Nie należy mylić pergoli z trejażem i kratownicą ogrodową. Pergola tarasowa pełni nieco inne funkcje niż pergola ogrodowa. Pergola ogrodowa wykorzystywana jest do podtrzymywania roślin i najczęściej wykonywana z drewna. Sprawdźmy, jakie są wobec tego rodzaje i zastosowanie pergoli tarasowej.

czytaj dalej...

ZALETY PERGOLI TARASOWYCH

     Pergole tarasowe to bardzo efektowny i nowoczesny sposób na zadaszenie tarasu. Konstrukcja, na której rozpina się materiał jest trwała i zintegrowana z systemem odprowadzania wody, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem. To funkcjonalne systemy chroniące powierzchnię przed domem, w ogrodzie albo na tarasie. Zapewniają komfort i w znaczny sposób poszerzają strefę użyteczności w domu. Takie tekstylne bądź aluminiowe zadaszenie może być używane przez prawie cały rok, a oprócz względów praktycznych jest stylowym dodatkiem, który zdobi budynek. Zimą wystarczy pergole zwinąć (pergole tkaninowe) albo ustawić pionowo jej lamele (w pergolach żaluzjowych).

czytaj dalej...

JAK WYBRAĆ MARKIZĘ NA TARAS?

      Markiza to rodzaj ruchomego daszku z płótna, służącego do osłaniania okna lub tarasu. Jej ramiona posiadają konstrukcję przegubową z regulowanym kątem nachylenia. Zabezpiecza ona przestrzeń przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i znacząco podnosi komfort wypoczynku na tarasie lub balkonie. Chroni przed słońcem, wysoką temperaturą, promieniowaniem UV, deszczem oraz wiatrem. Stanowi ponad to interesujący element aranżacyjny, który ożywia elewację. Przez zakupem markizy na taras lub balkon warto rozważyć kilka czynników, warunkujących optymalne dopasowanie do potrzeb, oczekiwań i możliwości.

czytaj dalej...

Montaż i serwis pergoli warszawa

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Nasi doświadczeni konsultanci zapoznają Państwa z naszymi wszystkimi produktami. Zaproponują odpowiednie rozwiązanie techniczne i określą koszt zabudowy. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Adres:
SUPERPERGOLE.PL - Jerzy Bednarski
Ul. Projektowana 1
05-532 Baniocha

NIP: 123-002-24-31

Kontakt:
Tel: +48 602-342-787
e-mail: biuro@superpergole.pl
 

Zapraszamy do naszej firmy, gdzie mamy ekspozycję produktów
ale w okresie marzec - sierpień prosimy o wcześniejsze kontakt ze względu na częste wyjazdy.

Realizujemy usługi montażu pergol na terenie całego kraju i za granicą.

Kontakt

Galeria i Realizacje

Pergole zwijane

Pergole żaluzjowe

Osłony boczne

Markizy / Werandy

Wykonanie | RedProjekt | 2020

Informacje RODO Administratorem Państwa danych osobowych jest firma: PPHU Perfekt , 05-532 Baniocha , ul. Projektowana 1, tel +48 602 342 787
W każdej chwili przysługuje Państwu prawo usunięcia danych osobowych .

Pergole tarasowe Warszawa

Zostaw numer

Oddzwonimy w ciągu

kilku minut!

Wyślij
Wyślij
Zadzwonimy!
Błąd
Pergole tarasowe, Zadaszenia tarasów, Pergole żaluzjowe, Pergole Warszawa
Facebook - Pergole Warszawa