Facebook - Pergole Warszawa
Pergole tarasowe, Zadaszenia tarasów, Pergole żaluzjowe, Pergole Warszawa
Wyślij
Wyślij
Zadzwonimy!
Błąd

Zostaw numer

Oddzwonimy w ciągu

kilku minut!

Wykonanie | RedProjekt | 2023

Zalety pergoli:

Pergole żaluzjowe

Pergole zwijane

  • ozdoba budynku

  • poszerzenie terenu rekreacyjnego

  • pasuje do każdego typu architektury

  • osłona przed niepogodą i nadmiernym słońcem

  • prosta obsługa – automatyczne składanie i rozkładanie dachu

Konstrukcja ze słupów stanowi podparcie dla dachu wykonanego z lamel aluminiowych, które można zamykać lub otwierać przy użyciu pilota. Żaluzjowy dach ogranicza dostęp światła słonecznego, a jeśli pogoda jest gorsza, to zabezpiecza też przed deszczem i wiatrem.

Pergole zwijane składają się z konstrukcji zrobionej z lakierowanych piecowo aluminiowych słupów, a dach wykonany jest ze specjalnej tkaniny – niezwykle odpornej na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Szybkie zwijanie i rozwijanie dachu można sterować pilotem.

     Pergole tarasowe to bardzo efektowny i nowoczesny sposób na zadaszenie tarasu. Konstrukcja, na której rozpina się materiał jest trwała i zintegrowana z systemem odprowadzania wody, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem. To funkcjonalne systemy chroniące powierzchnię przed domem, w ogrodzie albo na tarasie. Zapewniają komfort i w znaczny sposób poszerzają strefę użyteczności w domu. Takie tekstylne bądź aluminiowe zadaszenie może być używane przez prawie cały rok, a oprócz względów praktycznych jest stylowym dodatkiem, który zdobi budynek. Zimą wystarczy pergole zwinąć (pergole tkaninowe) albo ustawić pionowo jej lamele (w pergolach żaluzjowych).

     

    Do niedawna pergole można było spotkać tylko w budynkach komercyjnych, takich jak restauracje czy hotele. W łatwy sposób restaurator mógł zwiększyć powierzchnię swojego lokalu w jesienne chłody, a latem pergola zapewniała kojący cień dla gości restauracji. Dzisiaj pergole można bez problemu zamontować w każdym domu. Nasza firma proponuje klientom różne rodzaje pergoli – żaluzjowe i zwijane. Solidne wykonanie gwarantuje zadowolenie przez długie lata i możliwość cieszenia się większą przestrzenią we własnym domu.

ZALETY PERGOLI TARASOWYCH